97/04/31 يكشنبه 09:28

باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
مقالات ساخت و تولید

> بررسی نقش ساده سازی در طراحی مهندسی

> توصیه هایی جهت استانداردسازی طراحی مهندسی

> اهداف و مزایای استاندارد سازی فرآیند طراحی و تولید محصولات صنعتی

> بررسی نقش استاندارد سازی در طراحی محصولات صنعتی

> روش محاسبه سرعت اسپیندل و تغذیه در فرزکاری

> بررسی نکات مهم در طراحی قطعات مکانیکی برای تراشکاری

> معرفی کتاب آموزش نرم افزار تحلیل المان محدود Ansys Workbench

> نکات مهم در طراحی قطعات برای سوراخکاری

> راهنمای جامع گرفتن و بستن قطعه کار در ماشینهای فرز CNC - قسمت سوم

> بررسی عیوب سطحی قطعه کار و مشکلات فرزکاری

> دانلود رایگان کتاب ماشینکاری فلزات اثر Thomas Childs

> کاربردهای تیغه فرز انگشتی تک پر (Single Flute) در فرزکاری

> پارامترهای مهم ماشینکاری و براده برداری در دستگاه فرز CNC

> الزامات اولیه در انتخاب متریال و فرآیند تولید در طراحی مهندسی

> راهنمای جامع گرفتن و بستن قطعه کار در ماشینهای فرز CNC – قسمت اول

> راهنمای جامع گرفتن و بستن قطعه کار در ماشینهای فرز CNC – قسمت دوم

> معرفی نقاط مرجع در ماشینهای فرز CNC

> طراحی برای تولید و مونتاژ (Design for Manufacturing & Assembly) چیست؟

> آموزش زبان برنامه نویسی G Code و M Code دستگاه فرز CNC

> اصول طراحی قطعات مکانیکی برای ماشینکاری

جستجوی پیشرفته آگهی ها
کلمات کلیدی:
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


دانلود رایگان

آرشیو مطالب

پرینت
بازدید: ٣٨٣
95/09/03 چهارشنبه 00:00

روش درج آگهی رایگان در کارگاه 24 | روش نوشتن تبلیغات در سایتهای آگهی رایگان

برای کسب موفقیت در درج آگهی در سایتهای آگهی رایگان مثل کارگاه 24 , لازم است در نوشتن هر یک از چهار بخش عنوان آگهی , متن , کلمات کلیدی و توضیحات موتور جستجو دقت لازم صورت گیرد. برای این منظور به ترتیب زیر عمل کنید :

1- با جستجوی ساده در زمینه کاری خودتان در چند صفحه نخست موتور جستجوی گوگل و نگاهی به عناوین پیشنهادی در پایین صفحه نتایج , می توانید کلمات و عبارات مرتبط و مطرح حوزه فعالیت خود را شناسایی کنید و میزان رقابت در زمینه کاری خودتان را بسنجید. به این نکته بیاندیشید که کاربران اینترنتی بر اساس چه کلمات و عباراتی ممکن است به آگهی شما برسند, نام شما ؟ نام شرکتتان؟ یا زمینه فعالیت و خدماتی که در شهری خاص ارائه می دهید؟

2- بر اساس کلمات و عباراتی که یافته اید و خدماتی که ارائه می کنید , یک عنوان نه چندان کوتاه تهیه کنید که اولا خدمات شما را بر اساس مکان ارائه آن خدمات در بر بگیرد و ثانیا بیانگر دو یا سه کلمه کلیدی مهم باشد که یکی از آنها 2 مرتبه و نه بیشتر تکرار شده باشد.

به عنوان نمونه یک عنوان موفق می تواند بصورت زیر باشد  :

خدمات فرزکاری CNC پنج محور در چهاردانگه | فرز سی ان سی در چهاردانگه

در این عنوان هر دو کلمه متداول فرز و فرزکاری و دو تنوع فارسی و انگلیسی کلمه CNC و سی ان سی آورده شده , ضمن اینکه دوبار محل ارائه خدمات یعنی چهاردانگه نیز ذکر شده که به دلیل اهمیت جستجوی مکان این گونه خدمات توسط کاربران می باشد.

یک دیگر از اشتباهات متداول کاربران سایتهای رایگان نیازمندی , آوردن نام شرکت یا شخص در عنوان آگهی است , در حالیکه کاربران از طریق جستجوی نام فرز یا شرکت به آن آگهی نمی رسند بلکه معمولا کاربران دنبال یک محصول یا خدمات خاص در منطقه ای مشخص هستند و همین موارد را نیز در جستجوی خود می آورند. باید توجه نمود که تعداد کلماتی که می توان در عنوان آگهی رایگان آورد محدود بوده و به همین دلیل باید در انتخاب کلمات موثر دقت فراوانی داشت.

3- توجه داشته باشید که یک آگهی رایگان موفق بطور معمول (و نه در موارد استثناء) باید حداقل یک صفحه A4 محتوا داشته باشد بر این اساس یک متن یک صفحه ای تهیه کنید که ابتدا مروری بر زمینه فعالیت شما داشته باشد و سپس به معرفی خدمات شما بپردازد. توجه داشته باشید که اگر بعنوان مثال زمنیه فعالیت شما فروش یک نوع خاص تایل گچی ساختمانی است بهتر است ابتدا در مورد این نوع تایل ساختمانی و مزایا و معایب آن توضیح بدهید و سپس شرح مفصلی از نوع خدمات, محل و نحوه ارائه آن بپردازید. توجه داشته باشید که کپی کردن متن آگهی های دیگران به این دلیل که توسط گوگل بعنوان محتوای تکراری محسوب شده , معمولا منجر به عدم توفیق شما خواهد. بنابراین بهتر است به جای کپی کردن آگهی دیگران , کمی وقت گذاشته و به اندازه یک صفحه از نوع کارتان بنویسید.

نکته بسیار مهم در تهیه متن یک آگهی این است که به هیچ وجه در بکاربردن کلمات کلیدی افراط نکنید و در متن یک صفحه ای خود, هر کلمه یا عبارک کلیدی را به گونه ای بگنجانید که بیش از 5 درصد کلمات متن را به خود اختصاص ندهد. در همین زمینه دقت کنید که تمامی تنوع های مهم کلمات کلیدی را در متن آگهی رایگان خود بگنجانید.

4- در قسمت کلمات کلیدی ,تنها 5 تا 6 کلمه یا عبارت کلیدی اصلی ارائه شده در متن آگهی را ذکر کنید و در این زمینه افراط نکنید. حتما کلمات را با ویرگول از هم جدا کنید. توجه داشته باشید که موتور جستجوی گوگل به این قسمت آگهی توجهی نمی کند و این بخش تنها برای دیده شدن توسط موتورهای جستجویی غیر از گوگل ارائه می شود.

5- در قسمت توضیحات موتور جستجو , شرحی از خدمات خود را در دو خط ارائه کنید بگونه ای که مانند عنوان آگهی , دربردارنده کلمات کلیدی اصلی بوده و در عین حال جمله ای معمولی و با تراکم عادی کلمات کلیدی باشد و توجه داشته باشید که افراط بیش از حد در این بخش نیز معمولا تبعات منفی خواهد داشت.

6- یکی از نکاتی که معمولا به آن توجه نمی شود , امکان پذیری درج چندین آگهی در یک سایت تبلیغات و نیازمندی رایگان است ! متاسفانه برخی از کاربران اینترنتی تصور می کنند که در یک تبلیغ باید تمامی آنچه را ممکن است باید بگنجانند و از همین روی تمامی خدمات خود را در یک آگهی ارائه می کنند که در صورت تنوع خدمات آنها , منجر به عدم تمرکز بر کلمات کلیدی و در نتیجه عدم توفیق آگهی خواهد شد. بنابراین اگر خدمات متنوعی ارائه می کنید , بهتر است برای هر کدام یک تبلیغ رایگان جداگانه و متمرکز بر همان فعالیت بنویسید.

7- توجه داشته باشید که در سایتهای نیازمندی رایگانی مانند کارگاه 24 , آگهی ها منقضی نمی شوند بنابراین لزومی به آوردن نام شرکت /فرد , وب سایت و آدرس و تلفن در متن آگهی وجود ندارد. در سایت کارگاه 24 , لینک رایگان به وبسایت ارائه می شود ولی مکرر دیده شده که کاربران نام وب سایت خود را در محل مشخص شده ذکر نمی کنند و صرفا در متن آگهی ادرس سایت خود را می نویسند که عملا بعنوان بک لینک شناخته نمی شود و تاثیر کمتری بر افزایش بازدید سایت آنها خواهد داشت.  بنابراین حتما از امکان درج لینک سایت خود استفاده نموده و از امکانات رایگان ارائه شده ,جهت افزایش محبوبیت سایت خود نیز بهره مند شوید.

8- در کارگاه 24 , مبلغ 9000 تومان اعتبار به عنوان هدیه ثبت نام به کاربران تعلق می گیرد که می توانند طبق تعرفه های سایت آگهی رایگان خود را به آگهی متنی صفحه نخست یا آگهی ویژه تبدیل کنند و یا نسبت خرید آرم ویژه یا ستاره بیشتر اقدام کنند. بدیهی است برای ارتقای آگهی به آگهی تصویری صفحه نخست و یا خرید ستاره بیشتر نیازمند افزایش اعتبار هستید که به این منظور کافیست مبلغ مورد نظر را به شماره حساب/کارت مدیریت کارگاه 24 , واریز یا کارت به کارت نموده و شماره فیش/ پیگیری واریز وجه را ارسال نمایید تا پس از تایید پرداخت از طرف مدیریت سایت, اعتبار مربوطه به حساب شما افزوده خواهد شد.

 

:. اصول طراحی مخازن روغن هیدرولیک (Hydraulic Tanks/Reservoir) :. اصول طراحی مخازن روغن هیدرولیک (Hydraulic Tanks/Reservoir)
بررسی و مطالعه پیرامون مخازن نگه داری سیال (روغن) هیدرولیک و ویژگی های طراحی مخزن هیدرولیک در ماشین های هیدرولیکی ...
بازدید: ٣۵٨٧
:. تاریخچه لوله پلی اتیلن | انواع لوله های پلی اتیلن | مزایا و کاربرد لوله های پلی اتیلن :. تاریخچه لوله پلی اتیلن | انواع لوله های پلی اتیلن | مزایا و کاربرد لوله های پلی اتیلن
پلی اتیلن چیست و انواع لوله های پلی اتیلن در صنعت لوله سازی کدامند؟ مزایای لوله های پلی اتیلن, کاربرد و موارد استفاده لوله های پلی اتیلن و موارد استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنعت لوله ...
بازدید: ١۶٣٩
:. عملیات خانكشي (Broaching) :. عملیات خانكشي (Broaching)
خان كشي نوعي عمليات براده برداري توليدي است كه براي ايجاد سطوح تخت، شيارها، هزارخاري وسطوح فرم دار ديگر بر روي قطعات مي باشد ...
بازدید: ٣٩٠۴

security_codeطراحی سایت و سئو توسط ضابط