97/04/04 دوشنبه 14:13

باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
مقالات ساخت و تولید

> بررسی نقش ساده سازی در طراحی مهندسی

> توصیه هایی جهت استانداردسازی طراحی مهندسی

> اهداف و مزایای استاندارد سازی فرآیند طراحی و تولید محصولات صنعتی

> بررسی نقش استاندارد سازی در طراحی محصولات صنعتی

> روش محاسبه سرعت اسپیندل و تغذیه در فرزکاری

> بررسی نکات مهم در طراحی قطعات مکانیکی برای تراشکاری

> معرفی کتاب آموزش نرم افزار تحلیل المان محدود Ansys Workbench

> نکات مهم در طراحی قطعات برای سوراخکاری

> راهنمای جامع گرفتن و بستن قطعه کار در ماشینهای فرز CNC - قسمت سوم

> بررسی عیوب سطحی قطعه کار و مشکلات فرزکاری

> دانلود رایگان کتاب ماشینکاری فلزات اثر Thomas Childs

> کاربردهای تیغه فرز انگشتی تک پر (Single Flute) در فرزکاری

> پارامترهای مهم ماشینکاری و براده برداری در دستگاه فرز CNC

> الزامات اولیه در انتخاب متریال و فرآیند تولید در طراحی مهندسی

> راهنمای جامع گرفتن و بستن قطعه کار در ماشینهای فرز CNC – قسمت اول

> راهنمای جامع گرفتن و بستن قطعه کار در ماشینهای فرز CNC – قسمت دوم

> معرفی نقاط مرجع در ماشینهای فرز CNC

> طراحی برای تولید و مونتاژ (Design for Manufacturing & Assembly) چیست؟

> آموزش زبان برنامه نویسی G Code و M Code دستگاه فرز CNC

> اصول طراحی قطعات مکانیکی برای ماشینکاری

جستجوی پیشرفته آگهی ها
کلمات کلیدی:
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


دانلود رایگان

آرشیو مطالب

کارگاه 24 : سایت آگهی و نیازمندی های صنعت ساخت و تولید کشور


 

طراحی و نصب سیستم هیت تریسنگ Heat tracing جهت جلوگیری یخ زدگی و تثبیت دما در مشهد

طراحی و نصب سیستم هیت تریسنگ Heat tracing جهت جلوگیری یخ زدگی و تثبیت دما در مشهد

طراحی تامین و نصب و اجرای سیستم های هیت تریسنگ Heat-tracing جهت جلوگیری از یخ زدگی و تثبیت دما در شهر مشهد (خراسان رضوی)

  معرفی سیستم پیشگیری از یخ زدگی و تثبیت دمای هیت تریس Heat Traceعایقکاری در تمام شرایط جوی قادر به پیشگیری از انجماد سیال درون لوله و مخازن در تاسیسات نخواهد بود . چنانچه دمای محیط خارج ، در یک دوره نسبتا طولانی ، به اندازه کافی پایین باقی بماند و حرکت سیال داخل لوله یا مخزن کند بوده یا ثابت بماند ، هیچ نوع عایقکاری با هر اندازه ضخامت قادر به محافظت از انجماد سیال درون سیستم نخواهد بود. عایقکاری شروع انجماد را به تاخیر خواهد انداخت و چنانچه دوره های زمانی سکون سیال کوتاه باشد ، ممکن است از  انجماد سیال جلوگیری کند . در صورتی که گرمای حاصل از حرکت سیال داخل سیستم بیش از اتلاف گرما از سطح عایقکاری با تکیه گاهها (Supports) و آویزها (Hangers) و... باشد ، ممکن است انجماد صورت نپذیرد. در مواردی که سیال داخل لوله ها یا مخزن ، راکد و دمای محیط پایین تر از نقطه انجماد سیال درون سیستم است ، تنها روش مطمئن برای جلوگیری از انجماد ، گرم کردن ســیستم اســتفاده از روش یا ســــیستم هیت تریسینگ Heat Tracing میباشد که قبل از عایقکاری انجام می شود.  مقدار گرمایی که از طریق ســــیستم هیت تریسینگ Heat Tracing و برای دوره زمانی معین به سیستم داده می شود ، باید برای جایگزینی اتلاف حرارتی فرآیند مورد نظر در همین زمان کافی باشد.لزوم استفاده از ســــیستم هیت تریسینگ Heat Tracing جهت جلوگیری از انجماد و حفظ دما در خطوط لوله و مخازن و تانکرها و... در آیین نامه شماره 128 تاسیسات مکانیکی ســاختمان جلد چــــهارم بخش 2-5-6-7 ضخامـــت عایق لوله ها در استانداردهای BS قسمت ت آورده شده است . اجرای سیستم  Electrical Heat Tracing بعد از اجرای کامل لوله کشی و انجام عملیات مکانیکی بعد از جوشکاری و نصب اتصالات و... و قبل از عایقکاری صورت می گیرد .کاربردها و مصارف صنعتی سیستم هیت تریسینگ Heat Tracingبطورکلی در هر بخش از صنعت که نیاز به موارد ذیل احساس شود این سیستم کاربرد خواهد داشت:

1.    کاهش ویسکوزیته و جلوگیری از انجماد سیال و در نتیجه پمپاژ راحتر

2.    کاهش ایجاد و شکل گیری هیدراتها و موم ها در سیالات هیدرو کربنی

3.    افزایش درجه حرارت خطوط لوله ،مخازن و تانکرها و Hopper ها در طی خاموش شدن فرآیند

4.    رفع میعان و کندانس که میتواند باعث ایجاد ناخالصی در پودرهای خشک گردد

5.    جلوگیری از جذب آب گازها ، بعلت از دست دادن فشار در اتصالاتی مانند شیر فلکه ها و ....

6.    جبران و متعادل نمودن تلفات حرارتی در خطوط لوله ، تانکرها ، مخازن ، Hopper ها و ... که در مجاورت فشار هوا قرار دارند.

7.    و....

نظیر موارد ذیل :

1.    درخطوط لوله حمل سیالات اسیدی

2.    در خطوط حمل سیالات حمل مواد شیمیایی

3.    در خطوط حمل مواد سوختی

4.    در نیروگاه ها

5.    پالایشگاه ها

6.    صنایع پتروشیمی

7.    در مخازن حاوی سوخت و مازوت و گازوئیل و ....

8.    در صنایع چسب ورنگ و رزین و لاستیک سازی و ایزوگام و .....

9.    ایستگاه های گاز گرمایش از کف :( Floor Warming )بررسی های علمی ثابت میکند گرمایش از کف مناسب ترین و مطلوبترین سیستم گرمایشی برای انسانهاست زیرا توزیع حرارت بدن از نظر فیزیولوژیکی متعادل می باشد . سیستم گرمایش از کف از طریق هیت تریس Electrical heat tracing نسبت به سیستم گرمایش از کف با استفاده از لوله کشی با آبگرم دارای مزایای ذیل می باشد :

a)عدم نیاز به تاسیسات و تجهیزات جانبی دیگ ، پکیج و ...

b)عدم نیاز به تعمیرات و نگهداری ویژه و همچنین عدم نیاز به هواگیری در ابتدای شروع هر فصل سرما ،در نتیجه هزینه نگهداری کمتر

c)قابلیت اجرا در هر منطقه ای که برق وجود داشته باشد در حالیکه سیستم گرمایش از کف با آبگرم بدون گاز اجرای آن مشکل است

d)عدم مشکلات نشتی آب و .. که باعث خرابی در ساختمان می گردد .

e)مدت زمان و هزینه اجرای ســــیستم هیت تریسینگ Heat Tracing بسیار کم تر از لوله کشی با آبگرم است حتی سیستم زیر فرش نیز بسادگی قابلیت اجرا دارد . استفاده از ســیستم هیت تریسینگ Heat Tracing بر روی خطوط بلند حامل سیال Long Pipe Line :
سیستم هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing  میتواند جهت جلوگیری از لختگی و کندی حرکت سیال و یا جلوگیری از یخ زدگی سیال داخل خطوط لوله بلند Long Pipe Line  مورد استفاده قرار گیرد .  ســــیستم هیت تریسینگ Heat Tracing با استفاده از کابل های سری و یا روش  Skin Trace می تواند روی لوله های انتقال سوخت نظیر مازوت ، گازوییل و ... و یا بر روی خطوط انتقال گاز بین شهری نیز استفاده شود .
استفاده از سیستم هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing در تانکرهای حمل سوخت :سیستم Electrical Heat Tracing  می تواند جهت جلوگیری از لختگی و کندی حرکت سیال و یا جلوگیری از یخ زدگی سیال داخل مخازن تانکرهای حمل سوخت مورد استفاده قرار گیرد . 
استفاده  از heat tracing در صنایع حمل و نقل ریلی نظیر مترو ، منوریل ، راه آهن و ...روش هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing جهت جلوگیری از یخ زدگی ریلهای راه آهن و متروها و منوریلها و ریلهای حمل و نقل شهری و ترامواها و ... که با نشستن برف و یخ امکان ایجاد حوادث نظیر نوسان در حرکت روی ریلها و تغییر نقطه و مسیر حرکت را بدنبال خواهد داشت . محافظت  در برابر یخ زدگی شیروانی ها ، پشت بامها ، آبروها و ناودانها :سیستم Electrical heat tracing قابلیت جلوگیری و حفاظت از یخ زدگی و نشستن برف روی شیروانی ها ، آبروها و ناودانها را دارد . با استفاده از تجهیزات و سنسورهای مورد نیاز در سیستم از یخ زدگی و تشکیل قندیل و .. جلوگیری می کند . خسارت وارده در اثر یخ و برف در اکثر موارد بسیار بیشتر از قیمت تمام شده نصب و استفاده از این سیستم می باشد. کابلهای مورد استفاده در این مورد مقاوم در برابر اشعه UV می باشند. سیستم هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing باید در زمان بارش برف و سرد شدن هوا فعال گردد و با رفع این وضعیت غیر فعال شود . استفاده بر روی مخازن و تانکرها جهت جلوگیری از یخ زدگی سیالات :این سیستم های حرارتی بنا به نیاز میتوانند جهت جلوگیری از یخ زدگی سیال داخل مخازن فلزی ( استیل ، مسی ، آهنی و ...) و پلاستیکی و... بصورت Outdoor  و Indoor  در تاسیسات و ساختمان ها امکان نصب دارد که برخی مصارف سیستم هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing بر روی مخازن به شرح ذیل می باشد  :1-    مخازن سیستم های فیکسچرهای آب

2-    مخازن سیستم های Sprinkler و آتش نشانی

3-    مخازن سیستم های Hydrant و سیستم های Air condition و تهویه مطبوع محافظت از یخ زدگی مسیرهای پرتردد و معابر با سیستم هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing :سیستم Electrical heat tracing قابلیت حفاظت سطوح معابر و مسیرهای پر رفت و آمد و مسیرهای رفت و آمد اتومبیلها و ... در برابر یخ زدگی و سر شدن آن را دارد . این سیستم با استفاده از سنسورهای خاص و روشهای کنترلی در زمان برف و باران و پایین آمدن دما استارت شده و از نشستن برف و باران و یخ زدگی در سطوح جلوگیری می نماید و باعث حذف عوامل روی سطح که باعث ایجاد حوادث می گردد می شود .


 
 استفاده از سیستم هیت تریسینگ Heat Tracing بر روی Ramp پارکینگ ها و سطوح شیبدار :این سیستم حرارتی جهت جلوگیری از یخ زدگی Ramp پارکینگها در پیاده روها و پارکها و ارگانها و سازمانها و موسسات و ... نیز استفاده می گردد . سیستم هیت تریسینگ Electrical Heat Tracing با استفاده از سنسورهای خاص و روشهای کنترلی در زمان برف و باران و پایین آمدن دما استارت شده و از نشستن برف و باران و یخ زدگی در سطوح جلوگیری می نماید و باعث حذف عوامل روی سطح که باعث ایجاد حوادث می گردد می شود. محافظت  در برابر یخ زدگی شیروانی ها ، پشت بامها ، آبروها و ناودانها :سیستم Electrical heat tracing قابلیت جلوگیری و حفاظت از یخ زدگی و نشستن برف روی شیروانی ها ، آبروها و ناودانها را دارد . با استفاده از تجهیزات و سنسورهای مورد نیاز در سیستم از یخ زدگی و تشکیل قندیل و .. جلوگیری می کند . خسارت وارده در اثر یخ و برف در اکثر موارد بسیار بیشتر از قیمت تمام شده نصب و استفاده از این سیستم می باشد. کابلهای مورد استفاده در این مورد مقاوم در برابر اشعه UV می باشند. سیستم باید در زمان بارش برف و سرد شدن هوا فعال گردد و با رفع این وضعیت غیر فعال شود . جلوگیری از یخ زدگی و نشستن برف روی پلکانها ، تراسها و راه پله :سیستم Electrical heat tracing قابلیت حفاظت سطوح راه پله و تراس در برابر یخ زدگی و سر شدن آن را دارد . این سیستم با استفاده از سنسورهای خاص و روشهای کنترلی در زمان برف و باران و پایین آمدن دما استارت شده و از نشستن برف و باران و یخ زدگی در سطوح جلوگیری می نماید و باعث حذف عوامل روی سطح که باعث ایجاد حوادث می گردد می شود .
heat tracing , هیت تریسنگ, یخ زدگی, کابل حرارتی, مشهد, خراسان, heat trace , هیت تریس

بازدید: ٣۴٢١
تاریخ ارسال: 94/02/22 | تاریخ انقضا: 94/05/19 | تاریخ بروزرسانی: 94/02/22
تماس بگیرید
مشهد - بلوار خیام شمالی

mosh
الکترو حرارت راد

email
خراسان رضوی

radtrace.ir

سایت نیازمندی صنعتی, آگهی رایگان و تبلیغات صنعت ساخت و تولید ایران

KARGAH 24 , 24 hours Advertisementsecurity_codeآگهی های ستاره دار این مجموعه
فروش خط تولید یخچال فریزر در اصفهان
فروش خط تولید یخچال فریزر در اصفهان
خط تولید دو سایز یخچال فریزر بدون برفک فریزر بالا 60*40 و فریزر پایین 50 *50 با نشان استاندارد شامل: یک دستگاه رول فرمینگ ورق بدنه- پانچ قبل از رول فرمینگ- خم بعد از رول فرمینگ- دو دستگاه وکیوم فرمینگ- به ابعاد 55*180*70 یک دستگاه تزریق فوم فشار بالا- دستگاه پاشش رنگ استاتیک- قالب های وکیوم و ت ...
طراحی و تولید المنت صنعتی و ترموکوپل در تیپ های مختلف
طراحی و تولید المنت صنعتی و ترموکوپل در تیپ های مختلف
طراحی و تولید انواع المنت های صنعتی و تولید انواع ترموکوپل در تمام تیپ های موجود ...
تکنو المنت صنعت | واردات و فروش ترموکوپل ,المنت ،کابل حرارتی
تکنو المنت صنعت | واردات و فروش ترموکوپل ,المنت ،کابل حرارتی
وارد کننده و تولید کننده انواع ترموکوپل، المنت ،کابل حرارتی و ... با 30 سال سابقه درخشان تهران , خیابان لاله زار جنوبی , پاساژ ادیسون , طبقه اول پلاک 46 تلفن: 33937087 تلفکس: 33906981 مدیریت (امیر حصارکی) : 09123074897 ناظر کیفی (صدرا حصارکی) : 09373325439 ناظر کیفی (صدرا حصارکی) : 0912 ...
97/02/02 يكشنبه 10:38 صنایع برودتی تکنوکولاک صنایع برودتی تکنوکولاک تعمیرات تخصصی کمپرسورهای برودتی با 6 ماه گارانتی 09197788071 کندانسور- اوا پراتور - اویلپمپ 3 درصد تخفیف از طریق سایت ...
، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/12/20 يكشنبه 13:18 ساخت يخچال كاميون ، كاميونت و سردخانه ثابت و متحرك, يونيت حمل و نقل طراح و سازنده انواع يخچال هاي كاميون ، كاميونت و سردخانه هاي ثابت و متحرك و انواع يونيت حمل و نقل ، سردخانه های ثابت و متحرک و ... با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش . ...
صنایع برودتی ارکا ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/12/19 شنبه 15:29 تولید بخاری تابشی | فروش بخاری تابشی پایه دار | عرضه بخاری تابشی در اراک بخاری تابشی برای اولین بار در کشور توسط این شرکت در اراک در سال 1375 اختراع و به تولید انبوه رسید. بخاری تابشی به دلیل استفاده از سرامیک های تابشی و طراحی مهندسی آن بیش از 80 درصد راندمان داشته که علاوه بر تولید گرمایش زیاد، مصرف سوخت بسیار کمی دارد و بالطبع هزینه گاز آنها بسیار کم است. ...
شرکت خلاق دما گستر -محمد معطی ، 26 ، شماره تماس: mosh
96/12/19 شنبه 15:28 تولید بخاری تابشی در اراک | فروش بخاری تابشی آویز جهت کارگاه , سوله و سالنهای ورزشی از آنجا که بخاری های تابشی تونلی از هوا را گرم می کند برای مکان های بزرگ نظیر کارگاه ها سوله ها تعمیرگاه ها اتومبیل و ماشین آلات راهرو ساختمان ها و سالن ها سالن های ورزشی و مساجد و .. بسیار مناسب و کاربردی می باشند. ...
جواد یادگاری ، 26 ، شماره تماس: mosh
96/05/26 پنجشنبه 10:54 ساخت انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل و کوره های ازمایشگاهی ساخت المنت های تسمه ای میکایی و سرامیکی واردکننده مستقیم المنت شیشه ای و کویل هیتر فروش المنت های میله ای ترک،چین،المان و ایران ساخت المنت های دستگاه چسب و چاپ ساخت کوره های حرارتی ۱۲۰۰درجه ساخت دستگاه کنترل دما ساخت ریختگی الومینیومی و برنجی فروش ترموستات انالوگ ودیجیتال ساخت ترموکوپل و انو ...
mahdi davody ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/05/19 پنجشنبه 10:40 گروه صنعتی شهاب تولیدکننده مبدل حرارتی، سردکن روغن طراحی و ساخت مبدل های پوسته لوله ای سرد کن روغن Oil Cooler گرمکن آب و روغن Heater اینتر کولر و افتر کولر Inter & After Cooler ساخت مبدل های حرارتی و برودتی در سایزهای مختلف قطر پوسته از 3 تا 20 اینچ قطر لوله ها از 6 تا 34 میلیمتر جنس پوسته و لوله : فولاد – مس – برنج – استیل مبدل های ...
مهدی شهابی منش ، 44 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/05/12 پنجشنبه 12:46 ساخت و تولید یخچال ها نفتی و گازی (آمونیاکی) ساخت و تولید یخچال ها نفتی و گازی (آمونیاکی) آماده همکاری تحقیقاتی با شرکت های دانش پژوه و دانشگاه های سراسرکشور ارگانهای دولتی و خصوصی ...
کبیری ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/03/20 شنبه 13:08 تعمیرات و سرویس یخچال و فریزر تعمیر و نصب و فروش انواع آبسردکن معمولی و اداری و صنعتی و دیجیتال تعمیر و نصب انواع یخچال وفریزرهای خانگی وصنعتی،ساید بای ساید وانواع آبسردکن با فیلترهای مصرفی تعمیر در محل ...
آقای آلبرت ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/03/20 شنبه 13:08 تعویض نوار درب یخچال و فریزر ساید بای ساید تعویض نوار درب یخچال و فریزر ساید بای ساید تعمیرات یخچال و فریزر ساید بای ساید با انواع مارک تعمیر، نصب و سرویس یخچال و فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک تعمیرات تخصصی انواع ساید بای ساید آمریکایی و اروپایی تعمیر، نصب و سرویس یخچال و فریزر سایدبای ساید ویرپول تعمیر، نصب و سرویس یخچال و فریزر ...
آقای آلبرت ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/03/20 شنبه 13:08 تعمیر آبسردکن اداری | تعمیر و فروش انواع آبسردکن صنعتی | سرویس آبسردکن تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک آماده ارائه کلیه خدمات زیر میباشد: 1- تعمیر آبسردکن 2- سرویس آبسردکن 3- فروش و نصب انواع شیر آبسردکن 4-تعمیرات انواع آبسردکن های استیل 5-تعمیر و فروش انواع آبسردکن صنعتی 6-تعمیر سرویس نصب و راه اندازی انواع یخساز 7-تعمیر نصب سرویس فروش انواع یخچالهای سایدبای سای ...
آقای آلبرت ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/03/20 شنبه 13:08 تعمیرات یخچال و فریزر ساید بای ساید تعمیرگاه تخصصی آلبرت تعمیرات یخچال و فریزر ساید بای ساید تعمیر و نصب و فروش انواع دستگاه یخچال تعمیر و نصب المنت آبسردکن دومنظوره تعمیرگاه تخصصی آلبرت تعمیر و نصب انواع یخچال و فریزرهای خانگی و صنعتی، ساید بای ساید و انواع آبسردکن با فیلترهای مصرفی تعمیر در محل 09123434152-02122 ...
آقای آلبرت ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
96/03/18 پنجشنبه 08:26 سردخانه تونل انجماد آیس بانک صنایع برودتی برادران حقیقی مشاوره ، طراحی، اجراء  ساخت سردخانه، سردخانه زیرصفر، سردخانه بالاصفر، سردخانه دومداره  ساخت تونل انجماد، ساخت آیس بانک؛ ساخت‌چیلر، ساخت یخساز  با بیش از 25 سال‌سابقه‌ کاری در اقسی نقاط کشور و خارج کشور  شماره تماس: 38762118-051 38762119-051 ...
محمدحقیقی ، 10 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
95/11/13 چهارشنبه 18:40 فروش خط تولید یخچال فریزر در اصفهان خط تولید دو سایز یخچال فریزر بدون برفک فریزر بالا 60*40 و فریزر پایین 50 *50 با نشان استاندارد شامل: یک دستگاه رول فرمینگ ورق بدنه- پانچ قبل از رول فرمینگ- خم بعد از رول فرمینگ- دو دستگاه وکیوم فرمینگ- به ابعاد 55*180*70 یک دستگاه تزریق فوم فشار بالا- دستگاه پاشش رنگ استاتیک- قالب های وکیوم و ت ...
عبداللهی ، 6 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
95/09/11 پنجشنبه 11:39 تکنو المنت صنعت | واردات و فروش ترموکوپل ,المنت ،کابل حرارتی وارد کننده و تولید کننده انواع ترموکوپل، المنت ،کابل حرارتی و ... با 30 سال سابقه درخشان تهران , خیابان لاله زار جنوبی , پاساژ ادیسون , طبقه اول پلاک 46 تلفن: 33937087 تلفکس: 33906981 مدیریت (امیر حصارکی) : 09123074897 ناظر کیفی (صدرا حصارکی) : 09373325439 ناظر کیفی (صدرا حصارکی) : 0912 ...
صدرا حصارکی ، 1 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
95/09/09 سه شنبه 09:09 تولید و فروش انواع المنت و ترموکوپل در اصفهان گروه صنعتی فستکو تولید و فروش انواع المنت و ترموکوپل (Cartridge Heaters) المنت فشنگی (Tubular Heaters) المنت میله ای (Coil Heaters) المنت کویل هیتر (Flange Heaters) المنت فلنج دار (Ceramic Heaters) المنت سرامیکی (Band Heaters) المنت تسمه ای (Silicon Carbide Heaters) المنت سیلیکون کا ...
مهرداد کیانی ، 6 ، شماره تماس: mosh - قیمت: 0
95/06/07 يكشنبه 09:09 چیلر هواخنک چیلر هواخنک: صنایع برودتی ملکی یکی از مهمترین سازندگان چیلرهای تراکمی در کشور می باشد که با توجه به نیاز مشتریان انواع چیلرهای هوا خنک یکپارچه را در توانهای برودتی گسترده ای تولید میکند. این چیلرها یک مجموعه کامل طراحی شده برای محیط های باز می باشد و دارای خصوصیات منحصر بفرد ...
مهدی یوسفی ، 1 ، شماره تماس: mosh

طراحی سایت و سئو توسط ضابط