Menu

512/ شهید حمید قمری: ایران با خون شهدا از شر دشمن محفوظ مانده است – درج آگهی رایگان

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید حمید قمری

شهید حمید قمری در تاریخ پنجم مهرماه سال 44 در همدان به دنیا آمد. وی پاسدار افتخاری بود و در زمان جنگ از طرف سپاه به جبهه اعزام شد و در واحد ادوات فعالیت می‌کرد. در تاریخ 29 دی ماه سال 66 در شهر ماووت سلیمانیه عراق بر اثر اصابت ترکش دشمن بعثی به شهادت رسید. اکنون پیکر پاکش در گلزار شهدای شهر همدان آرام گرفته است.

آنچه می‌خوانیم وصیت‌نامه شهید است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

به نام الله، پاسدار خون شهدا با سلام و درود به یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه‌الله و با آرزوی روز افزون برای طول عمر حضرت امام و شفای معلولان و مجروحان و آزادی اسرا از چنگال جنایت‌پیشگان و با سلام و درود به تمام شهدا از کربلای حسینی تا کربلای خمینی که با نثار خون سرخ خودشان راه حق و حقیقت را به ما آموختند و آنقدر عشق به معشوقشان زیاد بود که برای دیدن یار خود را آماده کردن و لباسی به تن پوشیدند که رنگ و بوی خون می‌داد. خوشا به سعادتشان و راهشان پر رهرو و یادشان گرامی باد.

اما ما که هستیم باید بدانیم ایران با خون این عزیزان از خطر دشمن محفوظ مانده است، هر کجای این سرزمین که انسان استشمام می‌کند بوی مطهر خون شهیدان را می‌دهد پس ما باید خیلی سعی کنیم در روی این خاک مقدس کاری که خلاف حکم خداست انجام ندهیم که در برابر خدا و شهدا مسئولیم.

به منافقان و ضدانقلاب که از خدا بی‌خبرند و امام را درک نمی‌کنند بگویید که شما جایی در این سرزمین مقدس (ایران) ندارید مگر اینکه توبه کنید و اعمال شایسته انجام دهید.

ملت ایران اکنون که ما در حال جنگ با دشمنان خدا هستیم بهترین فرصت برای انجام عمل خیر است، این جنگ نعمت و امتحان بزرگی است برای ما زیرا که در قرآن کریم آمده است که «چه بسیار چیزهایی را که شما کراهت دارید و خیر شما در اوست و چه بسیار چیزهایی را که دوست دارید و شر شما در آن است و خداوند می‌داند و شما نمی‌دانید.»

براداران نگذارید این فرصت مناسب که خداوند شامل حال بندگان کرده بیهوده از دست برود تا می‌توانید به جبهه بیایید برای رضای خدا که اینجا دانشگاه است، دانشگاهی که راه چگونه زیستن و خودسازی و حق و حقیقت را به ما می‌آموزد.

مادران،‌ خواهران و از کارافتادگان که نمی‌توانید به جبهه بیایید پشت جبهه از این فرصت استفاده کرده و رزمندگان را یاری دهید. انسان هر چه در این دنیا برای رضای خدا سختی بکشد در سرای آخرت آسوده‌خاطر و در بهشت برین جای دارد. امام علی(ع) فرموده: «جهاد دری است از درهای بهشت که خداوند به روی بندگان خاص گشوده و به آنان که در این امر بزرگ شرکت کردند آنچنان اجری عطا خواهد کرد که دیگران غبطه بخورند که چرا ما در این امر بزرگ شرکت نکردیم.»

برای رضای خدا با قلبی آکنده از عشق به او اسلام را تنها نگذاریم، هر وقت می‌بینید اسلام تنهاست به یاریش بشتابید، خدایا تو خودت می‌دانی که ما برای چه به این مکان مقدس آمده‌ایم برای رضای تو برای به اجرا درآوردن احکام دین تو و برای صادر کردن اسلام عزیز به اینجا آمده‌ایم.

خدایا من دوست دارم با بدنی غرق در خون و قطعه قطعه شده و مفقودالاثر به سوی تو بازگردم همانطور که قبر صدیقه کبری (س) مفقودالاثر است و همانطور که بدن امام حسین (ع) و یارانش قطعه قطعه و غرق در خون بوده است.

خدایا از تو خواهش می‌کنم که مرگ مرا شهادت در راه خود قرار بده زیرا فقط این شهادت است که می‌تواند کفاره گناهان من باشد، خدایا من این شهادت را بری رفتن به بهشت و یا ترس از جهنم نمی‌خواهم به خودت قسم شهادت را برای این خاطر دوست دارم که مهر تو همیشه در دلم زنده باشد، خواه در جهنم خواه در بهشت که برایم فرقی نمی‌کند. اگر در آتش دوزخ بسوزانیم حقم است چون در طول عمرم بنده خالصی نبوده‌ام برای تو و اگر به بهشت ببریم این نهایت لطف و رحمت تو بوده که شامل حال من شده است ای قادر قهار.

   بر بال دعا به آسمان باید رفت                     افتاده ز پا از این جهان باید رفت
خواهی که اگر به دیدن جانان برسی              با مرگ تن و نثار جان باید رفت

انتهای پیام/89001/ 20

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *