Menu

وزیر بهداشت: تخت‌های بیمارستانی در کهگیلویه متناسب با جمعیت نیست – آگهی صنعتی و اگهی های بروز

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی امشب در آیین افتتاح پروژه اورژانس دهدشت با بیان اینکه تعداد تخت‌های بیمارستانی در شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده متناسب با جمعیت نیست اظهار داشت: بر این اساس برای تسریع در عملیات اجرایی بیمارستان‌های لنده، چرام و بهمئی تلاش می‌کنم.

وی افزود: حدود نیمی از جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد در این چهار شهرستان ساکن هستند، در عین حال محروم‌ترین شهرستان استان است و باید مشکلات‌شان به صورت ویژه دیده شود.

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه انتظار می‌رود مسئولان دانشگاه علوم پزشکی به صورت ویژه به این شهرستان‌ها نگاه کنند گفت: برای راه‌اندازی اورژانس هوایی برای این چهار شهرستان تدبیری اندیشیده می‌شود تا بخشی از دغدغه مردم برطرف شود.

کهگیلویه و بویراحمد| پروژه اورژانس دهدشت با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
افتتاح 4 پروژه درمانی با حضور وزیر بهداشت در کهگیلویه و بویراحمد به روایت تصویر
وزیر بهداشت در کهگیلویه و بویراحمد: پرداخت پاداش بازنشستگان دانشگاه‌های علوم پزشکی پیگیری می‌شود

قاضی‌زاده هاشمی عنوان کرد: هر کس شهر و منطقه خود را به صورت جزیره‌ای می‌بیند و کسی باور نمی‌کند با بزرگ‌ترین قدرت‌های بین‌المللی از نظر مادی در جنگ اقتصادی هستیم.

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه مسئولان به ویژه دولتی‌ها توقع مردم را بالا نبرند گفت: باور کنیم که همه در این دنیا مسافر هستیم و امیدوارم شاهد گسترش عدالت باشیم.

انتهای پیام/ح

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *