Menu

هازارد: کوتاه بودن قد من در برابر بازیکنان بلند قد‌ برایم مزیتی است؛ رئال مادرید؟ تمرکزم تا انتهای فصل روی چلسی قرار دارد – آگهی های صنعتی و نیازمندی کارگاه 24

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

طرفداری– ادن هازارد پس از درخشش در جریان پیروزی ۲-۰ چلسی مقابل وست هم، مصاحبه‌ای با خبرنگار اسکای داشت.

وینگر بلژیکی چلسی که زننده هر دو گل تیمش در استمفوردبریج بود، در مورد بازی گفت:

فکر می‌کنم خوب بازی کردیم. بازی راحتی نبود چون وست هم تیم خیلی خوبی است. کمی برای ما مشکل ساز شدند ولی ما همه کار کردیم. فرصت‌های بسیاری ساختیم و دو گل بسیار خوب به ثمر رساندیم. 

وی مشخصا در مورد گل اولش گفت:

چیز خاصی بود. توپ را رفتم و تلاش کردم رو به جلو حرکت کنم. برای مدافعان سخت بود تا در محوطه جریمه تکل بزنند چون اگر مرا لمس می‌کردند، یک ضربه پنالتی نصیب ما می‌شد. شاید مقداری در مورد شوت خوش شانس بودم. می‌خواستم سریعا شوتزنی کنم. وقتی دیدم توپ به تور دروازه رسیده است، خیلی خوشحال شدم. من قد کوتاه هستم و بازی کردن برابر بازیکنان بلند قامت خیلی خوب است چون تغییر مسیر برای آن‌ها خیلی دشوار است. 

هازارد در مورد شعار طرفداران وست هم که از رفتن او به رئال مادرید می‌گفتند هم اضافه کرد:

اشتباه می‌کنند. فعلا تا انتهای فصل تمرکزم روی چلسی قرار دارد. خواستار به پایان رساندن لیگ در جمع چهار تیم برتر و ارائه عملکردی خوب در لیگ اروپا هستم. هنوز کارهای زیادی باید انجام دهیم و در نهایت می‌بینیم که چه می‌شود. در برهه خوبی به سر می‌بریم و سه بازی اخیر را با برد پشت سر گذاشته‌ایم. ادامه دادن به این روند برای ذهنیت تیم خوب است. هدف ما تاپ فور و لیگ اروپا است پس باید در هر دوی این رقابت‌ها خوب کار کنیم و این توانایی را هم داریم. 

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *