Menu

مشکلات مردم در پرداخت اجاره مسکن/ توجه به گردشگری می‌تواند به معیشت مردم کمک کند – سایت آگهی و تبلیغات در تلگرام

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور گفت: کاهش ارزش پول ملی باعث شده تا افرادی که با بضاعت متوسط و متوسط رو به پایین که تا پیش از این زندگی خود را می‌گذراندند به زیر خط فقر بروند و طبیعی است که ادامه روند فعلی افراد بیشتری را به زیر خط فقر خواهد کشید.

وی افزود: وابستگی درآمدهای کشور به نفت باعث شد تا تحریم در این بخش ما را با مشکلاتی مواجه کند و تحریم‌های اخیر هم موجب خواهد شد تا ما در ماه‌ها و سال آینده نتوانیم به راحتی نفت‌مان را بفروشیم.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: بیشترین آسیب وابستگی کشور به نفت بر اثر سیاست‌گذاری نادرست مردم متحمل می‌شوند. مردمی که در پایین‌ترین سطح زندگی هستند، آسیب را کسانی می‌بینند که معیشت حداقلی را تأمین می‌کنند.

سیاوشی خاطرنشان کرد: همان‌طور که در قانون برنامه ششم توسعه نیز آمده، ما باید به صنعت گردشگری توجه داشته باشیم و توجه به بخش گردشگری می‌تواند به معیشت مردم کمک کند و این مسئله می‌تواند وسیله‌ای برای تغییر ساختار از وابستگی به نفت کمک کند.

وی افزود: افرادی که امروز شغلشان را از دست داده‌اند و نمی‌توانند اجاره بهای مسکن‌شان را پرداخت کنند و به حاشیه شهرها و به ویژه شهر تهران مراجعه کرده‌اند، چه برنامه‌ای برای آنها وجود دارد و کسی که در قوه مجریه است باید به این موضوع جواب دهد. این دیگر نیاز به قانون‌گذاری ندارد.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان گفت: ما به قدری قانون تصویب کرده‌ایم، راه را برای فساد بیشتر و عدم نظارت بیشتر آماده کرده‌ایم. فرانسه مهد قانون است، دو هزار و اندی قانون دارد، ما ۱۱ هزار و خرده‌ای قانون تصویب کرده‌ایم و نمی‌دانیم به کدامش استناد کنیم.

انتهای پیام/

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *