Menu

قدرت‌نمایی زمستان در آستانه بهار در آذربایجان – درج آگهی صنعتی کارگاه 24

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز در حالی که یک روز به آغاز فصل بهار باقی مانده، مردم به استقبال نوروز می‌روند و مسافران به مقصدهای مورد نظر خود رسیده یا عازم سفر هستند، بارش شدید برف در آذربایجان‌شرقی، مردم و مسافران این استان‌ را غافلگیر کرد.

بارش برف که از دیروز در بیشتر شهرها و روستاهای استان آذربایجان‌شرقی آغاز شده رنگ و بوی بهار را از بین برده و چهره زمستانی به استان بخشیده و چهره تبریز را شدیداً زمستانی کرده است.

در برخی از مناطق تبریز درختان بر اثر سنگینی برف شکسته شده و در بسیاری از نواحی تا کمر خم شده‌اند.

بارش برف در این حد و گستردگی و شدت در روز آخر سال حداقل طی ۱۰ سال اخیر بی‌سابقه گزارش می‌شود.

اداره‌کل راه و ترابری استان آذربایجان‌شرقی در این زمینه اعلام کرد: همه راه‌های ارتباطی استان باز است و تردد وسایل نقلیه در آنها جریان دارد، بنابراین کسانی که قصد مسافرت دارند بایستی ماشین خود را به زنجیر چرخ و وسایل ایمنی مجهز کرده و لباس گرم به همراه داشته باشند.

 مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: به علت لغزنده بودن جاده های آذربایجان شرقی استفاده از زنجیر چرخ به منظور تردد برای همه خودروهای سبک و سنگین ضروری است.

رضا کریمی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به دلیل بارش شدید برف و کولاک شدید در محورهای مواصلاتی به خصوص در مسیر اتوبان پیامبر اعظم به هموطنان توصیه می شود از سفرهای غیرضروری جدا خودداری کنند.

وی در عین حال تاکید کرد: همشهریان، رانندگان و مسافران در صورت سفرهای ضروری نیز با فاصله طولی و سرعت مطمئنه را در مسیر حرکت رعایت و از سرعت زیاد، سبقت غیرمجاز و تغییر مسیر ناگهانی جدا خودداری کنند.

کریمی‌نژاد از هموطنان خواست قبل از حرکت برای مسافرت‌های ضروری از سالم بودن خودرو بخصوص برف پاکن‌ها و سیستم گرمایشی اطمینان حاصل کنند.

کریمی نژاد داشتن زنجیر چرخ و لباس گرم را از ضرورت‌های سفرهای این روزهای اعلام کرد و افزود: هموطنان در نظر داشته باشند که جاده‌های مواصلاتی استان بسیار لغزنده است.

این مقام مسؤول در حوزه انتظامی یادآور شد: هموطنان در هر صورت سلامت و ایمنی جان خود، همراهان و سایر هموطنان را در اولویت اقدامات خود قرار دهند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *