Menu

فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی معارفه شد – سایت آگهی و تبلیغات در تلگرام

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از آستان‌نیوز، مراسم تکریم حمید غلامی فرمانده سابق و معارفه مجید علوی‌تبار فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی امروز با حضور سرهنگ سیدجواد کمالی مسؤول سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه امام رضا(ع) و جمعی از مدیران و بسیجیان آستان قدس رضوی در سازمان مرکزی این نهاد برگزار شد.

فرمانده اسبق حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی در این مراسم به ارائه گزارش عملکرد 14 ماهه حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی پرداخت و گفت: در ابتدای ما تنها یک پایگاه در حوزه حریم حرم داشتیم، اما با حضور آیت‌الله رئیسی در آستان قدس رضوی یک پایگاه دیگر در سازمان مرکزی این مجموعه مقدس شکل گرفت.

سرهنگ پاسدار حمید غلامی ادامه داد: پس از دو سال عملکرد مثبت پایگاه بسیج آستان قدس رضوی در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت، با پیگیری‌های انجام شده در دهه کرامت سال گذشته این پایگاه به حوزه مقاومت بسیج ادارات آستان قدس رضوی ارتقا یافت.

وی افزود: در حال حاضر 35 پایگاه بسیج در آستان قدس رضوی داریم و حدود 4 هزار نیروی بسیجی عادی و فعال در این پایگاه‌ها عضو هستند.

فرمانده اسبق حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی تصریح کرد: برپایی نمایشگاه‌ در مناسبت‌های مختلف، حضور در راهپیمایی‌ها، برگزاری اردوی کاروان راهیان‌نور جنوب و غرب، همکاری با امور ایثارگران آستان قدس رضوی در برگزاری یادواره شهدای عاشورای رضوی، سرکشی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از جمله برنامه‌هایی هستند که در این 14 ماه به همت این حوزه مقاومت بسیج انجام شده است.

در ادامه این مراسم فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی با اشاره گوشه‌ای از اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج، گفت: هر جا دشمن خواسته برای ملت بحران درست کند، همین بسیجیان پای کار آمدند و همچنین شاهد فعالیت بسیج در عرصه‌های بین‌المللی نیز هستیم که با امنیت برون مرزی همراه بوده است.

مجید علوی‌تبار با اشاره به اینکه در آستان قدس رضوی باید تفکر بسیجی ارتقا یابد، بیان کرد: آستان قدس رضوی پتانسیل‌های خوبی دارد و افراد با تخصص‌های خوبی در این مجموعه مذهبی و فرهنگی فعال هستند که باید از تخصص‌های آن‌ها به نحو احسن استفاده کرد.

انتهای پیام/ 70051

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *