Menu

صرفه‌جویی 50 مگاواتی برق با تغییر ساعات اداری در کرمان – سایت آگهی و تبلیغات در تلگرام

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدجواد فدائی استاندار کرمان ظهر امروز در  جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان اظهار داشت: از مجموع 611 میلیارد تومان اسناد خزانه در سال 97 تاکنون 542 میلیارد تومان جذب شده و 69 میلیارد تومان باقی مانده است.

وی با اشاره به اینکه در مصوبه 23 اردیبهشت ماه 98 هیات دولت برای جبران خسارت‌های وارده به کشاورزان ناشی از سیل اعتباری پیش‌بینی نشده است، گفت: جهاد کشاورزی جنوب استان باید موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

استاندار کرمان عنوان کرد: در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان در سال جاری، تغییر ساعت کاری ادارات مصوب شد و در این راستا وزارت کشور نامه‌ای به تعدادی از استانداران زده و  اختیار تغییر ساعت اداری را به  چهار استان خوزستان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان داد و دیگر استان‌هایی که ساعت اداری خود را تغییر داده بودند، باید به حالت قبل برگردانند.

فدائی با بیان اینکه در این نامه استدلال وزارت کشور این بوده که تغییر ساعت در صرفه‌جویی مصرف برق تاثیری ندارد، تصریح کرد: بنده در پاسخ به این نامه اعلام کردم ما مشکلی نداریم که ساعت کاری را به حالت قبل برگردانده شود، اما اگر شرکت برق خاموشی داد ما دیگر پاسخگو نیستیم.

وی بیان کرد: رسانه‌ها در تمام جلسات استانی به جز شورای تامین حضور دارند و  بنای ما هم  بر این است که رسانه‌ها در تمام جلسات حضور داشته باشند، اما متاسفانه برخی‌ها دنبال طرح مسائلی هستند که وحدت و آرامش جامعه را تحت تاثیر  خود قرار می‌دهد.

69.3 میلیارد تومان از اسناد خزانه تعیین تکلیف نشده است

جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه از مجموع 611 میلیارد تومان اسناد خزانه استان کرمان، 542.1 میلیارد تومان معادل 89 درصد جذب شده است، بیان داشت: 69.3 میلیارد تومان از اسناد خزانه باقیمانده و هنوز تعیین تکلیف نشده است.

وی افزود: 611 میلیارد تومان از تخصیص اعتبارات استان مربوط به اسناد خزانه‌ای بوده که تاریخ آنها مربوط به سال‌های 98، 99 و 1400 است.

رودری ادامه داد:  با توجه به تاکید استاندار کرمان مبنی بر جذب این اسناد، بالاترین رقم‌هایی که وجود دارد و هنوز جذب نشده مربوط به شهرداری کرمان با  17.8 میلیارد تومان، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کرمان 9 میلیارد و 200 میلیون تومان، دانشگاه علوم پزشکی 8 میلیارد و 400 میلیون تومان و میراث فرهنگی 8 میلیارد و 200 میلیون تومان است.

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان افزود: بنیاد مسکن، شهرداری سیرجان، دانشگاه علوم پزشکی سیرجان و جیرفت، جهادکشاورزی جنوب استان، برق منطقه‌ای، شهرک‌های صنعتی، حوزه‌های علمیه، دانشگاه هایتک، راه و شهرسازی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و امور عشایری کرمان رقم‌هایی بالاتراز 500 میلیون تومان اسناد خرانه دارند که تاکنون جذب نشده است.

وی یادآور شد: از مجموع اعتبارات سال گذشته، به جز اعتبارات 27 صدم ورزش سایر موارد جذب شدند و مشکل خاصی نداشتند.

رودری تصریح کرد: بودجه هزینه‌ای که مربوط به 33 دستگاه مشمول نظام بودجه‌ای است، ابلاغی به استان برای سال جاری 565.7 میلیارد تومان است که تخصیص سه ماهه تاکنون 134.1 میلیارد تومان معادل 23.7 درصد است.

صرفه‌جویی 50 مگاوات برق با تغییر ساعات اداری در کرمان

علی‌اصغر نصراللهی مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه‌ای استان کرمان با اشاره به اینکه طرح تغییر ساعت اداری در تابستان در استان چند سالی است که اجرا می‌شود، بیان داشت: این طرح عمدتا در مناطق جنوبی و شرق استان کرمان که دمای هوای بالا داشتند اجرایی می‌شود.

وی گفت: بر اساس گزارش برق استان، با تغییر ساعات اداری در مجموع حدود 45 تا 50 مگاوات صرفه‌جویی برق به ویژه در شهر کرمان داریم و ما برای کنترل منحنی بار مجبور به تکلیف به صنایع هستیم.

انتهای پیام/80018/ق

 

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *