Menu

سولسشر: منچستریونایتد مقابل وست هم تغییراتی خواهد داشت؛ شاید نگرانی از آینده روی مصدومیت هررا تاثیر گذار بوده باشد – درج آگهی رایگان

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

طرفداری– اوله گونار سولسشر پیش از پذیرایی منچستریونایتد از وست هم در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در نشست خبری خود حضور یافت.

به گزارش MEN، سرمربی نروژی شیاطین سرخ در ابتدا در مورد آخرین وضعیت تیمش گفت:

این هفته مدافع کناری نداریم. در واقع پس از محرومیت شاو و یانگ، گزینه‌های زیادی برای ما باقی نمانده‌اند. آنتونیو (والنسیا) هنوز آماده نیست. شاید متئو (دارمیان) برای نشستن روی نیمکت آماده شود و (مارکوس) روخو هم مدتی است که با تیم تمرین می‌کند. او در دسترس است و ما (فیل) جونز را هم در اختیار داریم که می‌تواند در آن پست بازی کند. روخو باید جهت آمادگی برای این مسابقه بازی می‌کرد (او ۴۵ دقیقه در رده زیر ۲۳ سال مقابل وست بروم بازی کرد). چند جلسه تمرینی هم داشتیم و اجازه دهید ببینیم اوضاع از چه قرار است. اوضاع تیم کم کم رو به بهبودی است ولی خب نمانیا (ماتیچ) بیمار شد. مطمئن نیستم برای بازی پیش رو آماده شود. الکسیس (سانچز) هم به شرایط آرمانی نزدیک شده است ولی اطمینان ندارم هنوز آماده باشد. او دو بار با ما تمرین کرده ولی برای بازی فردا آمادگی صد در صدی نخواهد داشت و شاید به بازی بارسلونا برسد. هررا هم هنوز از ترکیب به دور است و در دسترس نخواهد بود. 

سولسشر در مورد آینده آندر هررا توضیح داد:

او برای رها شدن از شر مصدومیتی که در بازی با لیورپول بر او عارض شد، سپس در تمرینات تشدید شد و بعدا مصدومیت دیگری سراغش آمد، به سختی تلاش کرده است. در مورد مذاکرات هم باید بگویم که ادامه دارند و نمی‌توانم در مورد این که چقدر به دستیابی به توافق نزدیک هستند نظر بدهم. باید از خودش بپرسید. نمی‌دانم در مذاکرات اخیر اوضاع از چه قرار بوده است ولی باید به او فرصت بدهیم تا آماده شود. آندر بازی کردن را دوست دارد و وقتی قادر نباشد به هم تیمی‌هایش کمک کند راضی نخواهد بود. برای او فرقی نمی‌کند چه پنج هفته از قراردادش باقی مانده باشد یا پنج سال. شاید آینده‌اش او را نگران کرده باشد و این هم در مصدومیتش نقش داشته باشد. امیدوارم برای رویارویی با چلسی یا سیتی آماده شود ولی در این باره مطمئن نیستم. او دچار مصدومیت عضلانی دیگری شده است. 

وی در ادامه در مورد فرم تیمش در بازی‌های اخیر گفت:

وقتی در بازی‌های خود برنده نشوید، هرگز خوشحال نخواهید بود ولی ما در این مقطع با تیم‌های خوبی رو به رو شدیم. نمایش‌های خوبی ارائه کردیم ولی مقابل وولوز و آرسنال در جلوی دروازه باور و کیفیت لازم را نداشتیم. در دو تقابل با آن‌ها در لیگ باید بر حسب تعداد موقعیت‌هایی که داشتیم، برنده می‌شدیم. روی این مسئله کار کرده‌ایم و شخصا به عنوان یک مهاجم می‌دانم داشتن آن ذره باور چقدر مهم است و به همین خاطر تمریناتی در این مورد داشتیم. گاهی آن اعتماد به نفس لازم را ندارید و باید با تمرین کردن، امیدوار باشید تا این حس را دوباره به دست آورید زیرا ما فوق العاده بوده‌ایم ولی جلوی دروازه حریفان بی رحمی و فرصت طلبی لازم را نداشتیم.  

او در مورد این که آیا همچنان پیرو هدفی است که برای کسب ۱۵ امتیاز دیگر ترسیم کرده بود، اضافه کرد:

باید تا جای ممکن امتیاز جمع کنیم و به نظرم اگر ۱۵ امتیاز دیگر به دست بیاوریم، در جمع سه تیم برتر لیگ قرار خواهیم گرفت چون در این صورت چلسی را هم شکست خواهیم داد. ولی فعلا تمرکز ما باید روی بازی با وست هم، ارائه عملکردی خوب در آن و کسب سه امتیاز این مسابقه باشد. می‌خواهیم به رده سوم برسیم. اگر نتوانیم ۱۵ امتیاز کسب کنیم، آنگاه به فکر رده چهارم خواهیم بود.  

سولسشر در مورد تغییرات احتمالی ترکیب تیمش پیش از دیدار برگشت مقابل بارسلونا هم گفت:

هنوز گزینه‌هایی برای استراحت دادن به یکی-دو بازیکن در اختیار دارم. چهارشنبه شب بازیکنانی روی نیمکت نشسته بودند که معمولا در ترکیب اصلی تیم قرار می‌گیرند؛ مثل جسی (لینگارد) و آنتونی (مارسیال). چند تغییر خواهیم داشت. اجازه بدهید ببینیم چه تصمیمی خواهیم گرفت.  

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *