Menu

سند مالکیت اراضی مسکونی بخشی از شهرستان دشتی صادر شد – کارگاه 24

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

– اخبار استانها –

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، سیدکمال‌الدین شهریاری ظهر امروز در آیین تحویل سندهای مالکیت اراضی مسکونی شهرکاکی شهرستان دشتی با تاکید بر رفع مشکلات مردم با تعامل و همکاری مسئولان اظهار داشت: یکی از چالش‌های مهم نظام اسلامی ایران در رابطه با مشکلاتی که گریبانگیر جامعه است  بروکراسی اداری دستگاه‌های اجرایی در رفع مشکلات مردم است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با تاکید بر جهادی عمل کردن در تحقق مطالبات و حل مشکلات مردم گفت: بسیاری از مشکلات مردم که در بروکراسی اداری پیچیده شده نتیجه جهادی عمل نکردن است.

شهریاری با اشاره به سنددار شدن اراضی مسکونی شهر کاکی بیان کرد: بعد از سه دهه زمین‌های مسکونی بخش کاکی شهرستان دشتی سنددار شد که نتیجه جهادی عمل کردن است.

وی افزود:بیش از یک سال اقدامات نفس‌گیر  اداری و حقوقی  و باهمکاری دستگاهای مربوطه  خوشبختانه امروز  شاهد صدور اسناد مالکیت به تعداد 433 فقره  صورت تک برگی هستیم  و تمامی اسناد برای تحویل مردم آماده شده است.

باند زمین خواری 50 میلیارد ریالی در بوشهرمتلاشی شد
طرح "بوشهر توریسم 2022" اجرایی شد
1500 واحد مسکونی در بافت فرسوده استان بوشهر ساخته می‌شود

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با بیان اینکه با این کار مشکل یک دهم مردم شهر کاکی حل شده است افزود: مالکان می‌توانند با سند مالکیت خود از امتیازات آن بهره ببرند.

شهریاری افزود: سنددار شدن اراضی کاکی با کار جهادی و  همکاری مسئولان محقق شد که این کار در طول مدت 30 سال پیش هم می‌توانست انجام شود.

وی با قدردانی از تلاش مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد و املاک افزود: باید فرهنگ جهادی در همه سطوح جامعه تسری یابد چراکه فلسفه پست و مدیریت رسیدگی و حل مشکلات مردم است که باید مسئولان از این فرصت در ارائه خدمات مطلوب برای افزایش رضایت مردم استفاده کنند.

انتهای پیام/ ع

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *