Menu

حادثه زاهدان نشانه عدم اولویت مجلس و دولت به مدارس و آموزش و پرورش است – درج آگهی رایگان

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

حمیدرضا حاج‌بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بروز حادثه آتش‌سوزی در مدرسه ابتدایی دخترانه که هفته گذشته در زاهدان صورت گرفت،‌گفت: این اتفاق دردناک که منجر به فوت 4 دانش‌آموز شد، منجر به عزادار شدن ما و همه ملت ایران شد.

وی افزود: این اتفاق هولناک را به همه فرهنگیان و دانش‌آموزان کشور تسلیت می‌گوییم و باید بررسی دقیقی صورت گرفته که چگونه این اتفاق رخ داده و چه کسانی مقصران این قضیه هستند ضمن اینکه باید مشکلات در این مسیر هم بدون احساسی  و سیاسی کردن اقدام بررسی دقیقی شود.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: باید تمامی امکانات کشور برای موضوعاتی به کار گرفته شود که در نهایت منجر به آن شود دولت و مجلس جوابگوی مسائل و مشکلات مدارس شوند و بدانیم که آیا اولویت اصلی مجلس  و دولت آموزش و پرورش است یا خیر؟

حاج‌بابایی گفت: به نظر می‌رسد که بروز حادثه آتش‌سوزی در مدرسه‌ای در زاهدان و مشکلات دیگر مدارس به دلیل آن است که اولویت مجلس و دولت مدارس و آموزش و پرورش نیست و با آنکه وزیر باید در آن خصوص پاسخگو باشد ولی نباید همه مشکلات را گردن آموزش و پرورش بیندازیم لذا بهتر است که مجلس و دولت باید پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار فارس، مخاطبان بخش «فارس من» سوژه‌‌هایی را با عنوان «با مسببین حادثه دانش آموزی زاهدان به شدت برخورد کنید» به ثبت رسانده‌اند. لذا این مصاحبه بر همین اساس تولید شده است.

انتهای پیام/

 

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *