Menu

جایگزین مرکل در حزب دموکرات مسیحی؛ باز هم پای یک زن در میان است – آگهی صنعتی و اگهی های بروز

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، خانم کارن باوئر که گزینه مورد حمایت مرکل بوده و حتی از او با عنوان "مرکل کوچک" نیز یاد می شد، روز جمعه به عنوان رهبر جدید حزب دموکرات مسیحی انتخاب شد. وی پیش از این دبیر کل حزب بود.

کارن باوئر که به اختصار AKK نیز خوانده می شود، توانست با کسب 517 رای از 999 رای، بر رقیب اصلی خود فریدرش مرتز غلبه کرده و به رهبری حزب برسد.

مرتز که یکی از منتقدان سرسخت مرکل است، ممکن بود در صورت پیروزی، سیاست ها و میراث مرکل را به کلی از بین برده و خط مشی جدیدی را در حزب دموکرات مسیحی به وجود آورد.

کارن باوئر راه سختی در رهبری حزب در پیش خواهد داشت. حزب دموکرات مسیحی در انتخابات اخیر، حدود 30 در صد از حمایت عمومی را از دست داده است.

مرکل صدر اعظم آلمان با کناره گیری از ریاست حزب دموکرات مسیحی پس از 18 سال، روز جمعه به ایراد سخنرانی خداحافظی در میان هواداران خود پرداخت.

کناره‌گیری مرکل از ریاست حزب دموکرات مسیحی پس از 18 سال

در این سخنرانی نیم ساعته که با لحظات احساسی و تشویق بی امان حضار در بعضی دقایق همراه بود، مرکل با یادآوری خاطرات 18 ساله خود از ریاست بر حزب دموکرات مسیحی، گفت که این حزب نگاهی به آینده دارد.

وی همچنین در مورد چالش های پیش رو، از جمله تغییرات آب و هوایی، حفظ اتحاد اروپا، و حل و فصل موضوع برگزیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) هشدار داد.

با وجود کناره گیری از ریاست حزب، مرکل قصد دارد تا پایان دوره چهارم صدر اعظمی خود، یعنی سال 2021، به رهبری آلمان ادامه دهد.

انتهای پیام/

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *