Menu

برپایی «خیمه معرفت» در آستان مقدس امامزاده محمد(ع) نهاوند – درج آگهی صنعتی کارگاه 24

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

حجت‌الاسلام‌ فیض‌الله اسدپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برنامه‌های کمیته  مساجد شهرستان نهاوند در دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار کرد: در روز 11 بهمن‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء جشن انقلاب همراه با دعای کمیل در مسجد شهید حیدری نهاوند برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته نیز جشن انقلاب در مسجد آیت‌الله علیمرادیان برگزار شد گفت: در آستان مقدس امامزاده محمد(ع) نهاوند نیز جشن انقلاب همراه با دعای کمیل برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند با اشاره به برگزاری محفل انس با قرآن کریم و جشن انقلاب در مسجد شهرک طالقانی افزود: امروز نیز در مسجد سیدالشهداء شهرک شهید حیدری بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم جشنی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه 15 بهمن ماه مراسم جشن انقلاب در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار می‌شود خاطرنشان کرد:‌ 16 و 17 بهمن ماه برای ویزیت رایگان بیماران تیم پزشکی به روستای عنبرقنبر اعزام می‌شود که در راستای اجرای نیت واقف خواهد بود.

اسدپور با اشاره به اینکه 16 بهمن ماه در مسجد مهدیه نهاوند جشن انقلاب برگزار خواهیم کرد گفت: 17 بهمن‌ماه نیز در مسجد جوادیه نهاوند مراسم بزرگداشت انقلاب همراه با روضه‌خوانی در سوگ شهادت حضرت فاطمه (س) در برنامه قرار دارد.

وی با بیان اینکه 18 بهمن ماه در مسجد دکتر حسابی مراسم بزرگداشت انقلاب و روضه‌خوانی برگزار می‌شود افزود: ساعت هشت صبح این روز در آستان مقدس امامزاده مهدی(ع) محفل انس با قرآن کریم و آئین غبارروبی امامزاده برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند با اشاره به اینکه در مسجد مهدیه نهاوند 19 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم بزرگداشت انقلاب و روضه‌خوانی در سوگ شهادت حضرت فاطمه(س) برگزار خواهد شد گفت: 20 بهمن نیز این مراسم در مسجد علی بن موسی(ع) حسن‌آباد برگزار می‌شود.

وی به برگزاری مراسم جشن انقلاب درآستان مقدس امامزاده محمد(ع) نهاوند روز 21 بهمن ماه اشاره کرد و افزود: 12 تا 22 بهمن‌ماه خیمه معرفت با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی در آستان مقدس امامزاده محمد(ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/89026/ 20

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *