Menu

برای تسهیل در تردد زائرین عتبات/ دادستانی در مرز خسروی مستقر شد – آگهی صنعتی و اگهی های بروز

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دادستان شهرستان قصرشیرین در خصوص استقرار عوامل قضایی در مرز خسروی، اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مجدد مرز خسروی و توفیق خدمتگزاری به زائرین اقا اباعبدالله الحسین (ع) برای مردم و مسئولین استان خصوصا مردم و مسیولین شهرستان قصرشیرین و نظر به حجم بالای تردد زایرین عزیز در این شهرستان و در مرز خسروی ، حسب تاکید مدیرکل محترم دادگستری استان کرمانشاه جناب اقای دکتر توسلی زاده، این دادستانی مرکز فوریت های قضایی را در مرز خسروی مستقر نمودیم. 

وی در ادامه گفت: یکی از همکاران قضایی دادسرای قصرشیرین در این مرکز  حضور دارد و ما آمادگی خود را حهت خدمتگزاری به زائرین عزیز و ارائه خدمات قضایی و برخورد با جرائم و تخلفات احتمالی اعلام می نماییم.

دادستان قصرشیرین اظهار امیدواری کرد که در فضای معنوی راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) شاهد کمترین میزان تخلفات و جرائم باشیم. 

وی همچنین تاکید نمود که زائرین محترم به هیچ وجه بدون گذرنامه  به مرز مراجعه ننمایند و زائرین محترم اطلاع داشته باشند که در کشور عراق در خصوص جرائم مربوط به مواد مخدر قوانین بسیار سختگیرانه ای وجود دارد و بعضا مشاهده شده که به دلیل نگهداری مقدار بسیار کم از مواد مخدر شخص متهم ماه‌ها در زندان بوده است.

انتهای پیام/ح

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *