Menu

ایتالیا با مانچینی به اوج بر می گردد – سایت آگهی و تبلیغات در تلگرام

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش “ورزش سه”، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا توانست در دیداری دوستانه، با یک گل آمریکا را از پیش رو بردارد. وراتی بعد از  این دیدار به ستایش از مانچینی، سرمربی تیم ملی کشورش پرداخت.

 

 

 

 

ستاره خط میانی آتزوری و پاری سن ژرمن، گفت‌:«مانچینی توانسته است تفکر خوبی را در تیم برقرار کند. همه بازیکنان، چه آنهایی که بازی می‌کنند و چه آنهایی که نیمکت نشین هستند، از روحیه بسیار بالایی برخوردار و آماده مشارکت و بازی کردن هستند.»

 

او ادامه داد:« اگر به نتایج تیم نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که تغییر زیادی به دست نیامده است؛ اما از نظر کیفی و سطح بازی بسیار بهتر نسبت به قبل شده‌ایم. در گلزنی خوب عمل نمی‌کنیم  و نمی‌توانیم از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم، به خوبی بهره بگیریم. اگر این مشکل بر طرف شود، بدون شک وضعیت ما بهتر می‌گردد.»

 

وراتی در پایان گفت‌:« باید بگویم که با مانچینی در مسیر درستی گام برمی‌داریم. مهم این است که می‌توانیم فرصت‌های زیادی روی دروازه حریفان خلق کنیم. من همواره از بازی کردن برای تیم‌ ‌ملی کشورم لذت برده‌ام و می‌برم. با مانچینی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم. او مربی بسیار تاکتیکی است و فوتبال زیبا و لذت بخش را دوست دارد و ما هم به چنین فوتبالی علاقه داریم.»

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *