Menu

امره جان: همیشه قدردان لیورپول خواهم بود؛ کلوپ وقتی فهمید می‌خواهم تیم را ترک کنم، ناراحت شد – سایت آگهی و تبلیغات در تلگرام

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

طرفداری– امره جان، هافبک 25 ساله آلمانی یوونتوس مصاحبه مفصلی با DAZN انجام داده است که بخش نخست آن منتشر شد. امره جان در در خصوص جدایی از لیورپول و حضور در یوونتوس نیز صحبت‌هایی انجام داد:

وقتی یورگن کلوپ شنید که من لیورپول را ترک می‌کنم ناامید شد اما من به او توضیح دادم که خواهان ماجراجویی جدیدی هستم و کلوپ نیز این را درک کرد. هنوز هم با کلوپ در ارتباط هستم. دوران بسیار خوبی در لیورپول داشتم و همیشه قدردان این خواهم بود. در یوونتوس شرایط خوب پیش می‌رود. می‌خواهیم قهرمان اسکودتو و لیگ قهرمانان شویم و من انگیزه بالایی برای بالا بردن این دو جام دارم. رقبای ما قوی هستند. آژاکس توانسته رئال مادرید را حذف کند اما ما هم اگر کیفیت خود را نشان دهیم، تیمی قوی هستیم. مطمئنم که به نیمه نهایی خواهیم رسید. 

وی در خصوص ماسیمیلیانو الگری و کریستیانو رونالدو گفت:

تاثیر رونالدو بسیار زیاد است. همه در ایتالیا در مورد او حرف می‌زنند. برای من شخصیت آدم‌ها خیلی مهم است. رونالدو فردی صمیمی و ثابت قدم است. الگری استاد تاکتیک است و در هر بازی راه حل تازه ای پیدا می‌کند. از نظر انسانی، الگری فردی بامزه است. من قبلا از سختی تمرینات کلوپ شاکی بودم اما در یوونتوس خیلی بیشتر می‌دویم و تلاش می‌کنیم.

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *