Menu

احتمال وقوع سیل در جنوب غربی کشور/قربانی بعدی سیل در کشور چه کسی خواهد بود؟ – درج آگهی صنعتی کارگاه 24

درج آگهی صنعتی و سایت آگهی رایگان و نیازمندی های صنعتی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، طی روزهای اخیر خبر سیل در استان‌های مازندران و گلستان شادی نوروز و سال جدید را از دل هر ایرانی دور کرد و موجب شد مردم روزانه پیگیر اخبار و امدادرسانی به مردم سیل زده گلستان باشند.

اما آنچه در بین خبرهای سیل و امدادرسانی در گلستان بیش از همه نظر هموطنان را به  خود جلب کرد غیب سید مناف هاشمی استاندار این استان بود که از زمان وقوع سیل در گلستان در دسترس نبود و اخبارها از حضور وی در خارج از کشور حکایت داشت.

به نقل از برخی رسانه‌ها، هاشمی روز گذشته به کشور بازگشت و البته در جلسه شب گذشته شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان که با حضور وزیر کشور  و معاون اول رئیس جمهور برگزار شد هاشمی برکنار و معاون وی سرپرست استانداری گلستان را بر عهده گرفت.

اما از اخبار و حوادث در گلستان که بگذریم هواشناسی طی اطلاعیه‌ها و اخطاریه‌های مکرر از وقوع سیل در غرب و جنوب غرب کشور خبر می‌دهد که احتمال سیل در استان‌های ایلام، لرستان، خوزستان، چهار و محال و بختیاری و البته کهگیلویه و بویراحمد بیش از سایر نقاط کشور است.

اخطاریه‌های سیل و بحران ناشی از بارندگی‌ها در حالی است که علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خارج از استان به سر می‌برد و سوال اینجاست که آیا بهتر نبود با توجه به پیش‌بینی‌ها و اخطار سیل در کهگیلویه و بویراحمد نماینده ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد حاضر باشد؟

کهگیلویه و بویراحمد در گذشته و در حوادثی مانند سقوط هواپیما، زلزله‌های سال گذشته و حوادث دیگر بی‌تدبیری را به خود دیده و نیاز است در آغاز سال جدید و در شرایط بحرانی مسؤولان ارشد استانی در استان و در کنار مردم باشند.

حال با حوادث رخ داده در گلستان و وضعیت بحرانی که در ساعت آینده با آن مواجه می‌شویم این سوال پیش می‌آید که بعد از برکناری مناف هاشمی نوبت چه کسی است؟

انتهای پیام/82024

 

اگهی های صنعتی و نیازمندی های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *